Dekorativní předměty do domácnosti z bambusu

Výrobky Ekobo jsou jako šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu, který vzniká při výrobě párátek, a ze 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť.
Výrobky splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH, nicméně dle vyjádření Evropské komise mohou být plastové výrobky pro styk s potravinami vyrobeny pouze z látek uvedených v Příloze I nařízení Komise (EU) č. 10/2011 ze dne 14. ledna 2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami. Bambusová vlákna takovou přísadou nejsou, a není proto možné je takto od 1. 9. 2021 nabízet. Jedná se ale o velmi kvalitní a trvanlivé výrobky, které i z ekologických důvodů nechceme znehodnocovat. Nabízíme vám je proto v doprodeji na využití v domácnosti jako dekorativní a praktické výrobky pro různé využití (skladování, ozdobné misky a podtácky na květiny, vázičky, stojánky na propisky, misky na kancelářské spony nebo prostě dle vašich jistě skvělých nápadů).
Ekobo je francouzská rodinná firma, která se zabývá návrhem a výrobou bytových doplňků vyrobených z přírodního a obnovitelného zdroje - bambusu. Spojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně.

Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|

Omlouváme se, ale v této kategorii není zatím žádné zboží