Čaj pro želvy

Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt

Nevař želvu, uvař si čaj.

50 Kč včetně DPH

Kód: zelvycaj

Hmotnost: 0,08 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Sypaná směs bylinkového čaje
  • Veškerý výtěžek putuje organizaci Chráníme mořské želvy z.s.
  • Vyrobeno v ČR
Chcete si udělat pohodu a ještě pomoci? Pak je tento bylinkový čaj z Beskyd od Mamma tea právě pro Vás. Sypaný bylinný čaj s ovocem (meduňka, dobromysl, maliník, jablka, černý rybíz a květ chrpy) Vám určitě bude chutnat, ale skvělý bude i jako dárek pro rodinu, přátele, kolegy, zaměstnance či známé. Koupí pomůžete nejen želvám (polovina ceny jde na platy ochranářů mořských želv v Indonésii), ale i malé rodinné firmičce v Beskydech.

Děkujeme, že pomáháte i Vy. Koupí čaje podporujete indonéské ochránce kriticky ohrožených želv. 100 % ceny putuje do Indonésie na přímou ochranu želv. Ochranáři za posledních 5 let zachránili už 2 400 000 želv a každý den přibývají další.

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 2 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě. Vyskytují se zde i kriticky ohrožené karety pravé. Ochranu podporujeme také na ostrově Lembata na jihu Indonésie, jako konzultanti působíme například na Srí Lance.
Kromě přímé ochrany líhních pláží se věnujeme vzdělávání a rozvoji místních obyvatel. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, proto spolupracujeme s vládami i s dalšími ochranářskými organizacemi, působíme jako konzultanti, tvoříme vzdělávací materiály pro děti, které se dnes používají v mnoha zemích světa včetně ČR a přispíváme do médií.

Více na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Složení: meduňka, dobromysl, maliník, jablka, černý rybíz a květ chrpy
  • Hmotnost: 10 g
  • Rozměry: 17 x 11 x 2,5 cm
  • Vyrobeno v ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky