Charitativní bambusový zubní kartáček Lassie dětský

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá chránit slony v Africe.

69 Kč včetně DPH

Běžná cena: 99 Kč,
Ušetříte 30 Kč (30 %)

Kód: zublassiedetsky

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Podporuje ochranu slonů v Africe
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned třikrát. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On - výrobce kartáčku, jeho prodejem podporuje organizaci World Animal Protection a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý projekt české organizace Save Elephants. Koupí tohoto kartáčku jim přispějete 20 Kč na projekt Včelích bariér. Smyslem projektu je za pomocí včel a jejich úlů, umístěných na problematických místech, zamezit konfliktu mezi slony a zemědělci. 

Design kartáčku s potiskem zvířat navrhl Marc Allante ve snaze přispět k osvobození medvědů ze zajetí a podpoře azylů pro takto postižené medvědy. 

Více o projektu na www.brushiton.org. Vice o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku na www.save-elephants.org/vceli-bariery.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 13,5 cm
  • Štětiny: 27 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky