Cube line – domek pro motýly

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Domek pro bezpečný úkryt a rozmnožování berušek, zlatooček a dalšího užitečného hmyzu.

Země původu: Český výrobek

569 Kč včetně DPH

Kód: Cubemotyl

Hmotnost: 1,7 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Bezpečný úkryt pro berušky, zlatoočka, škvory a další užitečný hmyz
  • Významná pomoc při opylování zahrad
  • Domky Cube můžete umístit na zem (doporučujeme dokoupit nožičky), nebo přidělat na stěnu (doporučujeme dokoupit úchyt z recyklovaného plastu)
Tento domek je určen pro motýly. Dovnitř umístíme jen několik delších větviček tak, aby větvičky stály šikmo uvnitř domku. Motýly je využijí pro své uchycení v dutině.

Při naplnění senem nebo slámou jej nejčastěji využijí berušky (slunéčka) a škvoři. S vložením kousků kůry vytvoříte optimální prostor pro zlatoočka, ale také škvory nebo pavouky.
Při vkládání zvolené náplně (není součástí výrobku) je nutné odšroubovat 2 vruty a odejmout záda domku. Po naplnění je vrátíme zpět.

Možní hmyzí obyvatelé a jejich význam pro zdravou přírodní zahradu: motýli dodávají zahradě nejen krásu a eleganci, ale také opylují řadu rostlin. Při jiném naplnění jsou berušky (slunéčka) a jejich larvy velkými jedlíky mšic, stejně jako nočním životem žijící zlatoočka a škvoři. Pavouci díky svým pavučinám dokáží odchytat spoustu obtížného hmyzu Více na www.zivotnazahrade.cz
Tento domek využívají: motýli, případně při jiném naplnění slunéčka, zlatoočka, škvoři, pavouci…

Optimální umístění: slunné a teplé místo, chráněné před studeným větrem. Pro delší životnost dřevěných nožiček domku je umístěte na vyvýšené místo, aby nestály ve vlhku. Při umístění ve školce nebo škole a vyšší sestavě několika domků je doporučujeme zajistit před poražením dětmi.
Upozornění: Střecha a nožičky nejsou součástí výrobku. Můžete je dokoupit dle potřeby, pokud bude domek umístěn jednotlivě (nožičky i střecha) nebo jako nejnižší (nožičky) nebo naopak nejvyšší část sestavy domků (střecha).

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Vyrobeno v ČR
  • Rozměry: každý domek ve tvaru krychle (bez střechy a nožiček) – cca 20x20x20 cm
  • Střecha je vyrobena z recyklovaného plastu (není součástí výrobku) lze dokoupit samostatně, stejně jako nožičky.
  • Každý domek je vyroben z masivního dřeva o síle 2 cm (vícevrstvé desky AGROP) který zajišťuje dostatečnou tepelnou izolaci pro živočichy uvnitř domků.

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky