Drink it Veverka 500 ml - charitativní edice

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Limitovaná charitativní edice česká lahve z borosilikátového skla pouze v našem obchodě.

Země původu: Český výrobek

460 Kč včetně DPH

Kód: Dveverky

Dostupnost: Skladem

  • Zakoupením lahve přispějete 100 Kč organizaci Záchranná stanice pro veverky Pinky
  • Vyrobeno z lehkého a odolného borosilikátového skla
  • Česká výroba
  • S dřevěným víčkem a dokonale těsnícím závitem
  • S izolujícím neoprenem s ouškem pro zavěšení na karabinu
  • Bez obsahu ftalátů nebo olova
  • Lze mýt v myčce
Drinkit – český výrobce unikátních lahví z borosilikátového skla a Zelená domácnost připravili společně tuto originální láhev s veverčím designem.

Zakoupením této charitativní lahve přispějete 100 Kč na péči o veverky v nouzi, kterou jim poskytuje Záchranná stanice pro veverky PINKY sídlící u Chvaletic. Ročně zde přijmou kolem 80 mláďat. Jezdí pro ně po celé ČR okamžitě po nahlášení nálezu.
Bohatá textová i obrazová dokumentace o práci záchranné stanice PINKY, kterou s maximální láskou a odbornou péči provozují manželé Katka a Petr Soukupovi je k prohlédnutí na webu www.veveratka.cz.

Zakoupením této lahve tak nejen pomůžete veverkám v nouzi, ale také získáte pro sebe nebo své bližní něco, co hned tak každý nemá a mít nebude.

Lahve Drink it byly speciálně vyvinuty na pití kohoutkové vody i jiných nápojů, které lze nosit všude s sebou. Jsou vyrobeny v ČR a české a moravské ruce se nezapřou. Smyslem je ekologické používání opakovaně použitelných, zdravotně nezávadných lahví na úkor jednorázových PETek. Drink it lahve jsou české úplně celé. Lahev z borosilikátového skla, obal z neoprenu, design i praktické dřevěné víčko se závitem, to vše vzniká v malé české firmě a české sklárně. 

Lahev je vyrobena ze silnějšího borosilikátového skla, které je odolnější proti rozbití než běžné sklo. Navíc tělo lahve dobře chrání před rozbitím i atraktivní neoprenový obal ve vámi zvoleném designu. Dřevěné víčko, s vnitřkem ze zdravotně nezávadného testovaného plastu na závit, dokonale těsní. Takové zavírání mohou dobře využívat i děti, bez rizika vylití nápoje do tašky. 

Voda ve skleněné lahvi nechytá žádné pachy a vůně. Sklo je transparentní. Lahev má leptaný nápis Drink it a můžete ji použít i jako designovou karafu na stůl v práci nebo doma. Silný neoprenový obal velmi dobře izoluje, což oceníte v létě na studené nápoje a naopak v zimě na horké. Navíc je na něm našité ouško, takže lahev můžete i pověsit za karabinu na batoh. 

Borosilikátové sklo je ještě ekologičtější než běžné sklo, a to jak surovina, která je z 20 % z recyklátu, tak i jeho výroba. Lahev i víčko jsou zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují ftaláty ani olovo. Lahev nemá žádné záhyby, proto se snadno vymývá. Lze jí samozřejmě mýt i v myčce. 

Drink it nenabízí doživotní záruku proti rozbití jako některé zahraniční skleněné lahve. Ta totiž někdy trochu motivuje uživatele o lahev se příliš nestarat. Drink it jde cestou masivnější lahve se silným ochranným obalem, aby se náhodné rozbití eliminovalo na minimum. I tak výrobce nedoporučuje si hrát na Pelíšky a scénu s hláškou „Komu tím prospěješ?“. Nicméně v případě rozbití lahve lze zakoupit samostatnou náhradní lahev ev. náhradní víčko, pokud dojde k jeho ztrátě. 


Specifikace:

  • Vyrobeno z: Borosilikátové sklo, dřevěné víčko s plastovým vnitřkem, ochranný obal z neoprenu s látkovým ouškem
  • Rozměry: lahev 0,5l – průměr 7 cm, výška 26 cm

Drink it

Drink it je malá česká firma, která vyrábí a distribuuje do celé Evropy originální skleněné lahve s ještě originálnějšími designovými neoprenovými návleky. Na rozdíl od jiných firem v ČR nejen své výrobky designuje, ale důsledně vše i vyrábí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky