Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO (50 ml)

Z přírodního materiálu Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Tuhý přírodní deodorant bez obsahu hliníkových solí.

195  včetně DPH

Kód: EC22087

Dostupnost: Skladem

  • Tuhý deodorant - deo stick
  • 100% přírodní složení
  • Bez obsahu hliníkových solí
  • S výtažky slézu a olivového listu
Tuhý deo stick deodorant od Eco Cosmetics vás ochrání od tělesného zápachu až po 24 hodin. Neobsahuje škodlivé hliníkové soli ani parabeny, a je tak bezpečný a šetrný k vaší pokožce i celému organismu.
Obsahuje výtažky slézu a olivového listu a poskytuje tak vaší pokožce antibakteriální ochranu, a tedy i ochranu před zápachem.

V produktech Eco Cosmetics se nenalézá žádný palmový olej ani jeho deriváty. 


Specifikace:

  • Složení: Glycerin, Aqua, Alcohol, Sodium Stearate, Olea Europaea Leaf Extract *, Malva Sylvestris Extract *, Triethyl Citrate, Salix Alba Bark Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Farnesol. * = z kontrolovaného ekologického zemědělství
  • Objem: 50 ml

Eco Cosmetics

Zakladatel Eco Cosmetics Dieter Sorge se nejprve stal terapeutem s vizí, že skrze přírodu bude pomáhat lidem. Zjistil ovšem, že má velmi omezený výběr a proto založil vlastní firmu na biokosmetiku i pro tu nejcitlivější pleť. Proto jsou produkty Eco Cosmetics zcela přírodní, bez umělých konzervantů, barviv a vůní a jakékoliv jiné syntetiky. Neobsahuje ani žádné živočišné suroviny nebo palmový olej a není testována na zvířatech. Všechny výrobky jsou zároveň díky offsetovému programu sázení nových stromů vyprodukovány CO2 neutrálně.

Značka Eco Cosmetics je v této cenové hladině zcela výjimečná. Řídí se totiž myšlenkou, že by měla být dostupná pro co největší množství lidí a tím tak přispívat k ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky