Feel Eco - odstrańovač skrvn 900g

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Na obtížně odstranitelné skvrny. Expirace do konce května 2022.

Certifikace: Bez živočišných složek

86 Kč včetně DPH

Běžná cena: 131 Kč,
Ušetříte 45 Kč (34 %)

Kód: V4167900

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Odstraňovač skvrn a bělidlo v jednom
  • Bez obsahu chlóru
  • Lze použít i jako čistič odpadů
  • Snadno odbouratelné složení
  • Expirace do konce května 2022.
Ekologicky odbouratelný odstraňovač obtížně odstranitelných skvrn a bělidlo, který se dávkuje společně s pracím prostředkem. Díky síle aktivního kyslíku na praném prádle dobře odstraňuje skvrny od kávy, čaje a vína. Svým složením velmi příznivě působí i při odstraňování jiných nečistot jako je tráva, krev a mastné skvrny. V případě potřeby jej lze použít také při praní barevného prádla, trvalé používání na barevné prádlo se však nedoporučuje.

TIP: Prostředek lze využít také na čistění odpadů v kuchyni či koupelně. Do odtoku nadávkujte 1-2 polévkové lžíce prášku a přelijte hrnkem teplého octa. Vznikne pěna a zároveň se rozpustí mastné usazeniny. Po několika minutách působení odpad prolijte teplou vodou.
 

Specifikace:

  • Expirace do konce května 2022.
  • Složení: 30 % a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy
  • 900g

Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva