Keg line – domek pro berušky a zlatoočka

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Hmyzí hotel pro bezpečný úkryt a rozmnožování berušek, zlatooček a dalšího užitečného hmyzu.

Země původu: Český výrobek

889 Kč včetně DPH

Běžná cena: 990 Kč,
Ušetříte 101 Kč (10 %)

Kód: Kegber

Hmotnost: 3,5 Kg

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Doprodej
  • Bezpečný úkryt pro berušky, zlatoočky, škvory a další užitečný hmyz
  • Významná pomoc při opylování zahrady
Obyvatelé tohoto domku se liší podle náplně, kterou do něj vložíte. Při naplnění senem nebo slámou jej nejčastěji využijí berušky (slunéčka) a škvoři. S vložením kousků kůry vytvoříte optimální prostor pro zlatoočky, ale také škvory nebo pavouky. Při vkládání zvolené náplně (není součástí výrobku) je nutné odšroubovat 2 vruty a odejmout záda domku. Po naplnění je vrátíme zpět.

Možní hmyzí obyvatelé a jejich význam pro zdravou přírodní zahradu: berušky (slunéčka) - jejich larvy jsou velkými jedlíky mšic, stejně jako nočním životem žijící zlatoočka a škvoři. Pavouci díky svým pavučinám dokáží odchytat spoustu obtížného hmyzu. Více si můžete přečíst na www.zivotnazahrade.cz.

Tento hmyzí domek využívají: slunéčka, zlatoočky, škvoři, pavouci…
Optimální umístění: slunné a teplé místo, chráněné před studeným větrem. Pro delší životnost dřevěných nožiček domku je umístěte na vyvýšené místo, aby nestály ve vlhku. Při umístění ve školce nebo škole a vyšší sestavě několika domků doporučujeme věž zajistit před poražením.
Upozornění: Střecha a nožičky nejsou součástí výrobku. Můžete je dokoupit dle potřeby, pokud bude domek umístěn jednotlivě (nožičky i střecha) nebo jako nejnižší (nožičky), nebo naopak nejvyšší část sestavy domků (střecha).


Specifikace:

  • Vyrobeno v ČR
  • Rozměry: každý domek ve tvaru krychle (bez střechy a nožiček) – cca 30 x 30 x 35 cm
  • Střecha je vyrobena z recyklovaného plastu (není součástí výrobku), lze dokoupit samostatně, stejně jako nožičky.
  • Každý domek je vyroben z masivního dřeva o síle 2 cm (vícevrstvé desky AGROP), které zajišťuje dostatečnou tepelnou izolaci pro živočichy uvnitř domků.

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky