Koncentrát Rock Effect Natura 250ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu

Pro zvýšení odolnosti rostlin.

205 Kč včetně DPH

Kód: 000594

Hmotnost: 0,35 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin
  • Proti škůdcům
  • Na mšice, svilušky, puklice, americké padlí a další
  • Protipožerový efekt
Rock Effect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům. Účinkuje na mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce – puklice (v raném stadiu) a na americké padlí na angreštu a rybízu. Je účinný proti škůdcům na okrasných rostlinách, bylinkách, paprikách, rajčatech, okurkách, tykvích (cuketách), jádrovinách, peckovinách, jehličnatých dřevinách a chmelu. Má kontaktní účinek s protipožerovým efektem.

Koncentrát Rock Effect obsahuje pongamový olej (Pongamia pinnata je opadavý strom původem z Indie) a je vhodný pro ekologické zemědělství.

Účinkuje i na přezimující stádia škůdců - vhodný jako preventivní postřik na jaře (aplikace únor, březen). Neškodí užitečným organismům. Nehrozí vytvoření rezistence. Má kontaktní účinek s protipožerovým efektem.

Aplikuje se postřikem (odměrka pro snadné dávkování) v období výskytu amerického padlí a škůdců (březen až září). 250 ml balení vystačí na cca 8 - 25 l aplikační kapaliny podle typu rostliny.


Specifikace:

  • Složení: směs různých olejů

Vaše dotazy

Zpráva