Konzerva pro psy BIO Kravina 400g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Ekologický výrobní proces Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Kvalitní konzerva z BIO hovězího masa a zeleniny.

Certifikace: 100% BIO kvalita

Palmový olej: Ne

Země původu: Český výrobek

135 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: CANDOGBIF400

Hmotnost: 0,55 Kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Kvalitní bio ingredience z lokálních farem
  • 67 % hovězího masa
  • Bez obsahu sóji, lepku, luštěnin, laktózy, konzervantů, umělých přísad
  • Na výrobu jsou používány obnovitelné zdroje energie
  • Baleno do recyklovaných obalů
Konzerva BIO Kravina obsahuje plno poctivých kousků hovězího masa plemena česká strakatá a stejkového plemena Aberdeen Angus. Konzerva je dále doplněná o BIO zeleninu, olivový olej, ovoce či směs bylin na podporu trávení.

Hovězí maso díky zvýšenému množství železa podporuje krvetvorbu a fungování červených krvinek. Má blahodárný vliv na dospívající chlupáče, kterým je potřeba doplňovat energii průběžně během dne.

Obsahuje mnoho zinku, selenu, kyseliny listové, vitamínu B, ale hlavně vitamínu B12, který blahodárně působí na nervový systém a játra.

Složkou hovězího masa je i CLA (kyselina linolová), která napomáhá vytváření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou. V kombinaci s lesní směsí, špenátem, červenou řepou a mrkví je tak tato konzerva plná vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Na výrobu těchto konzerv se používá 100% zelená energie, využívají se lokální suroviny s jasným původem, produkty se balí do recyklovatelných obalů a neobsahují lepek, sóju, luštěniny, laktózu, umělé přísady nebo konzervanty.

Krmná dávka: Doporučená denní dávka je cca 300 g na 10 kg váhy psa.


Specifikace:

  • Složení: Hovězí maso 67 %*, mrkev*, červená řepa*, špenát*, lesní směs*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*, *Produkty ekologického hospodářství
  • Analytické složky: Bílkoviny 15,1 %, tuk 7,8 %, sacharidy 2,8 %, vlhkost 74 %, hrubý popel 1 %, energetická hodnota 590 kJ / 100 g.
  • Vyrobeno v ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky