Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Dokonale leští i bez použití chemikálií.

175 Kč včetně DPH

Kód: GLPC

Hmotnost: 0,08 Kg

Dostupnost: Skladem

Náš tip
Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy je nejpoužívanějším hadříkem v sadách hadříků E-cloth.

Může být použit suchý, ale pro nejlepší výsledek je doporučeno jej mírně navlhčit. Vynikající pro čištění lesklých povrchů, zanechá kohoutky, varné konvice, toustovače, chrom a nerezovou ocel zcela bez skvrn. Na mytí zrcadel a skel funguje lépe než běžné čisticí prostředky.

Hadřík má patentovanou strukturu vláken a originální propletení. To zvyšuje rychlost, při které je vlhkost absorbována a zlepšuje odstraňování mastnoty a špíny. Tyto vlastnosti jsou ideální právě pro mytí a leštění velmi lesklých povrchů.

Možno vyprat až 300krát. Ušetříte peníze za čistící prostředky. Přátelský k rodině a přírodě.


Specifikace:

  • Velikost hadříku 50 x 40cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva