Moje ptačí knížka

Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Jak ptáci vypadají, co dělají a jak je pozorovat a krmit.

279 Kč včetně DPH

Kód: K167

Hmotnost: 0,45 Kg

Dostupnost: Skladem

Ptačí svět děti baví. Moje ptačí knížka je plná zajímavostí ze světa malých opeřenců - jak ptáci vypadají, co dělají v jednotlivých ročních obdobích a jak je pozorovat či krmit. Přečtěte si tuto knihu a pozorujte ptáky celý rok - je to úžasné dobrodružství.

Pozorovat ptáky je skvělá zábava. Ať už žijete ve městě, nebo na venkově, vašimi sousedy jsou nejrůznější druhy nenápadných opeřených zpěváčků. Jakmile ráno vykoukne sluníčko nad obzor, začnou hlasitě štěbetat, trylkovat a cvrlikat. V tu dobu býváte ještě zalezlí v posteli a spokojeně spíte, ale ptáci už ohlašují nový den. Když poznáte jejich svět, bude ten váš mnohem zajímavější. Ptáky už nebudete pouze slyšet, ale naučíte se je i vidět a rozeznávat.

Víte, podle čeho od sebe ptáky rozpoznáte? Všichni samozřejmě snášejí vajíčka a téměř všichni umějí létat. Liší se však velikostí, zbarvením peří a hlasovým projevem. A proč je dobré vědět, který ptáček se zahnízdil ve vašem živém plotě, kam na podzim odlétají čápi a kdo si to k vám v zimě chodí pro dobroty na krmítko? 

Poznejte více než 40 našich ptáků a zjistěte, jak žijí, čím se živí, jak vychovávají svá mláďata a jak se připravují na zimu. Kniha děti okouzlí také půvabnými ilustracemi Jany Walczyk.

Pro děti od 4 let.


Specifikace:

  • Počet stran: 38
  • Rozměry: 22 x 29 cm
  • Vazba: pevná
  • Pro děti od 4 let

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky