Nur Květinová esence Clitoria Ternatea

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Květinová esence s výtažky rostliny Clitoria Ternatea odstraňuje úzkost, napětí a křeče a pomáhá ženám léčit prodělaná emocionální traumata.

339  včetně DPH

Běžná cena: 489 Kč,
Ušetříte 150 Kč (30 %)

Kód: NEFC

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Přírodní květinová esence
  • Pomáhá ženám léčit prodělaná emocionální traumata
  • Odstraňuje úzkost, napětí a křeče
  • Bez negativních vedlejších účinků
NUR přírodní květinová esence z rostliny Clitoria Ternatea pomáhá ženám léčit emocionální traumata způsobená ztrátou, potratem nebo bolestnými sexuálními zážitky. Pomáhá uvolňovat emoce a začít znovu po sexuálních zážitcích, kterých litujeme. 

Květinové esence nemají negativní vedlejší účinky, protože neobsahují látky, které by je mohly vyvolat. Nejsou návykové a nemohou způsobit předávkování.

Rostlina Clitoria Ternatea je druh původem z tropické Asie, který je široce rozšířen v Jižní a Střední Americe, Indii, jihovýchodní Asii a v Číně. Tradičně se používá v ajurvédské medicíně jako zesilovač paměti a inteligence a jako odstraňovač úzkosti a napětí. Má sedativní a protikřečové účinky. V jižní Indii se také používá jako diuretikum a léčí infekce moči. Farmakologické studie ukazují, že obsahuje alkaloidy, flavonoidy, saponiny nebo pryskyřice a má široké spektrum biologických účinků, takže probíhají četné testy na jeho antiepileptické, protizánětlivé a antistresové účinky a regulaci imunitního systému. 

Na úplném začátku používání se mohou objevit mírné reakce, jako například: Při objevení křečí se může zdát, že příznaky se mírně zhoršují. Je to takzvaná primární reakce a nebude trvat déle než pár dní. Na začátku nové léčby se v prvních dnech mohou zintenzivnit sny. Během krátké doby můžete zaznamenat větší citlivost na vnější faktory.

Kombinace s léky nebo terapií: Květinové esence můžete užívat i v případě, že současně podstupujete léčbu u lékaře, protože nejsou složeny z jakékoli látky, která by mohla narušovat nebo interagovat s konvenčními léky. Užívání květinových esenci není problém ani v případě alternativní terapie, jako je například užívání Bachových kapek. Není ani žádný důvod, abyste přestali užívat květinové esence, pokud hodláte zahájit psychoterapeutickou léčbu. V každém případě je však vždy vhodné konzultovat užívání esencí s vaším lékařem nebo terapeutem.

Obě koncentrované esence a směsi mají jako konzervační látku velmi malé množství alkoholu. Toto množství je však tak malé a užívá se v tak malých dávkách, že alkohol je pro naše tělo zanedbatelný. Vždy je možné snížit jeho příjem minerální vodou nebo šťávou.

Způsob podání: Tři kapky třikrát denně pod jazyk.


Specifikace:

  • Květinové esence nemají negativní vedlejší účinky, protože neobsahují látky, které by je mohly vyvolat. Nejsou návykové a nemohou způsobit předávkování .
  • Způsob podání: Tři kapky třikrát denně pod jazyk.
  • Objem: 15 ml

NUR organic

NUR organic je mladá španělská firma, zaměřující se na pro přírodu šetrnou alternativu v dámské intimní hygieně. V jejich řadě produktů najdete výrobky pro celý váš cyklus a květinové esence, které vám ho pomohou harmonizovat. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky