Omalovánky na záchranu mořských želv

Nákupem podpoříte neziskový projekt

Knížka s malováním a úkoly nejen o želvách na podporu záchrany mořských želv.

100 Kč včetně DPH

Kód: omalovankyzelvy

Hmotnost: 0,25 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Knížka s omalovánkami a úkoly o želvách, moři a odpadu
  • Veškerý výtěžek putuje organizaci Chráníme mořské želvy z.s.
Omalovánky a úkoly o želvách, moři a odpadu rozvíjí u dětí kreativitu, kritické myšlení, vztah k přírodě, obohacuje slovní zásobu a vede děti ke zvídavosti a zodpovědnosti za své chování. Užijte si společně objevování zajímavých informací ze života v mořích. 80 % celé vybrané částky poputuje na platy ochranářů mořských želv v Indonésii. Ti za posledních 5 let zachránili už více než 2 400 000 želv a navíc chodí do škol a školek a vzdělávají místní děti nejen o želvách, moři a přírodě celkově, ale učí je i angličtinu a to, jak minimalizovat odpad a jak zacházet s tím, který už vytvořily.

Vzdělávací materiál „MOŘSKÉ ŽELVY - Maluj, lušti a pomáhej“ se dnes používá ve 4 jazycích v mnoha zemích světa na třech kontinentech. Vyzkoušejte ho i Vy! 

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 2 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě. Vyskytují se zde i kriticky ohrožené karety pravé. Ochranu podporujeme také na ostrově Lembata na jihu Indonésie, jako konzultanti působíme například na Srí Lance.
Kromě přímé ochrany líhních pláží se věnujeme vzdělávání a rozvoji místních obyvatel. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, proto spolupracujeme s vládami i s dalšími ochranářskými organizacemi, působíme jako konzultanti, tvoříme vzdělávací materiály pro děti, které se dnes používají v mnoha zemích světa včetně ČR, a přispíváme do médií.

Více na www.morskezelvy.cz


Specifikace:

  • Počet stran: 44
  • Rozměry: 15 x 21 cm

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky