Ptačí budka - Brushwood - otvor 3 cm

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Nenápadná přírodní ptačí budka pro sýkorky modřinky.

Vletový otvor budky: 30 mm

225 Kč včetně DPH

Kód: RNP7

Hmotnost: 0,2 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Tato budka poskytuje dobrý úkryt při nepříznivém počasí pro drobné zahradní ptáky, ale může sloužit i pro jejich hnízdění.
  • Rozměry vletového otvoru 2,8 – 3 cm vyhledávají hlavně sýkorky modřinky, někdy i vrabci a další drobní ptáci.
  • Budka je vyrobena z materiálu, který je anglicky nazýván Brushwood, což je něco jako u nás proutí. Tento materiál má ale mnohem delší životnost než běžné vrbové proutí.
Součástí výrobku je drát na zavěšení, takže lze budku pověsit i na zeď.
V nepříznivých klimatických podmínkách a při nedostatku potravy může taková budka, pří vhodném umístění, sloužit jako zimní úkryt a chránit ptáky před silným studeným větrem a deštěm. Ptáci se tak lépe udrží v teple a nespotřebovávají své životně důležité energetické rezervy, to je důležité zvláště při nedostatku jídla.

Doporučené umístění: Tuto budku můžeme umístit pod římsu domu nebo hospodářské budovy, pod pergolu a na podobná místa chráněná před deštěm. Díky velmi lehké váze ji lze také snadno umístit do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem. Takové umístění chrání budoucí hnízdo před predátory a před deštěm.

Ptačí budka pro: sýkorky modřinky, vrabce a další drobné ptáky.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 25 x 16 x 17 cm
  • Průměr vletového otvoru: 3 cm
  • Materiál: brushwood 
  • Váha: 0,2 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky