Ptačí budka - přírodní vzhled

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Přírodní budka pro sýkorky nebo vrabce, na strom nebo na zeď.

Vletový otvor budky: 30 mm

889 Kč včetně DPH

Kód: N7

Hmotnost: 2,8 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Budka z dokonale vydlabaného kmene nahrazuje přirozené dutiny stromů, ve kterých ptáci rádi hnízdí.
  • Vletový otvor cca 3 cm
  • Ptáci preferují oválné dutiny, proto je obsazenost této budky větší než u klasických čtvercových budek.
  • Tlusté stěny ptačí budky poskytují dobrou izolaci pro hnízdění ptáků, protože teplota uvnitř budky příliš nekolísá.
Přirozený vzhled kmenové ptačí budky umožňuje její dokonalé splynutí s okrasnou i přírodní zahradou. Budka je vyrobena z odolného FSC dřeva a nevyžaduje žádnou údržbu. Při čistění budky pouze odšroubujeme jeden šroubek a odklopíme střechu budky. Kmenová budka je pěkný přírodní doplněk zahrady, který je zároveň velmi užitečný.

Doporučené umístění: Budku umístěte min 1,5 m vysoko na strom, zeď nebo plot na místo chráněné před predátory (kočky, kuny). Ideálně tak, aby vletový otvor směřoval na JV - JZ.

Ptačí budka pro: všechny druhy sýkorek, vrabce…

Ptačí budka má vnější rozměry 22 x 20 x 21 cm.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 22 x 20 x 21 cm
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací.
  • Vletový otvor: průměr cca 3 cm

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky