Ptačí krmítko na lojové válečky

Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko na lojové válečky pro menší druhy ptáků.

99 Kč včetně DPH

Kód: 10235-A

Dostupnost: Skladem

  • Jednoduché krmítko na 6 ks lojových válečků
  • Pro menší druhy ptáků
  • Pro jednoduché zavěšení a přivázání kamkoliv mimo dosah predátorů
Toto vtipné, jednoduché a atraktivní krmítko je ideální pro plnění lojovými válečky s bobulemi a sušeným hmyzem. S radostí ho využijí všechny druhy menších zahradních ptáků, kteří vyhledávají potravu na krmítkách. Strakapoudi jsou z tohoto typu krmítka doslova nadšení…

Doplňování krmítka je velmi jednoduché, válečky prostě nasunete do otvorů v krmítku. Lze samozřejmě využít i na podomácku dělanou lojovou potravu pro ptáky.

Krmítko jednoduše zavěste nebo přivažte tak, aby nebyli ptáci snadnou kořistí koček a jiných predátorů.

Krmítko obsahuje 6 otvorů, je vyrobeno z plastu odolného proti UV záření.


Specifikace:

  • Obsah: 6 otvorů na 6 válečků
  • Materiál: UV odolný plast

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky