Ptačí polobudka - přírodní vzhled

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Přírodní polobudka na zeď nebo strom, pro červenky, konipasy nebo střízlíky.

889 Kč včetně DPH

Kód: N8

Hmotnost: 2,7 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Polobudka z dokonale vydlabaného kmenu výborně nahrazuje přirozené dutiny stromů, ve kterých ptáci hnízdí
  • Kulatý tvar dutiny je pro ptáky přirozený, proto je tento typ obsazován častěji než klasické čtvercové polobudky
  • Tlusté stěny ptačí polobudky poskytují dobrou izolaci pro hnízdění ptáků, protože teplota uvnitř příliš nekolísá
  • Přirozený vzhled umožňuje dokonalé splynutí s okrasnou i přírodní zahradou
Kmenová polobudka je vyrobena z odolného FSC dřeva a nevyžaduje žádnou údržbu. Chcete-li ji vyčistit nebo zkontrolovat, stačí jen odšroubovat šroub na dně budky a dno otočit.

Doporučené umístění: Pro červenky je vhodné, aby byla polobudka kryta keřem nebo jiným rostlinným krytem (popínavá rostlina, větev stromu). Střízlíci preferují umístění velmi nízko – kolem 1 m v hustém křoví. Pro jiné ptáky volte obvyklou výšku min. 1,5 m. Polobudku umístěte ideálně tak, aby vletový otvor směřoval na jihovýchod.
Ptačí polobudka pro: červenky, konipasy nebo střízlíky (dle polohy polobudky).

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

 

Specifikace:

  • Rozměry: 22 x 20 x 21 cm
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací.
     

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky