Rufruf pamlsky - Krůtí jerky 50g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Pomalu sušené plátky krůtího masa od českých farmářů.

119 Kč včetně DPH

Kód: rufrufjerkykruti

Hmotnost: 0,07 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Zdravý pamlsek pro psy
  • Vyrobeno z lokálních surovin
  • Bez chemie, glycerinu, soli
Lahodné krůtí Jerky se vyrábí z masa od českých farmářů. Na tomto měkkém žvýkacím pamlsku si pochutná každý pejsek jakékoliv velikosti. Velkým psům můžete dávat celé proužky, malým psům doporučujeme pamlsek rozdělit na menší kousky.

Při výrobě rufruf pamlsků se nepoužívá žádná chemie, umělá dochucovadla ani sůl. Lahodné Jerky je vyrobeno pouze z krůtího masa, které je smícháno s kapkou lučního včelího medu. Krůtí maso a med je výhradně od českých farmářů a včelařů. Tenké plátky masa se pomalu suší tak, aby si maso zachovalo co nejvíce přirozených živin a chuti. Díky tomu je Jerky zdravé a lahodné. Na 50g pamlsku je použito 200g masa.

Česká firma Rufruf sestavila své receptury bez obilovin, pouze s čerstvým masem a dobře stravitelnou zeleninou. Volí technologické úpravy tak, aby zachovali maximum živin, a přesto vyrobili zcela bezpečné krmivo. Rufruf obsahuje pouze přirozené složky potravy, nenajdete zde žádnou chemii, plnidla, barviva ani konzervanty. Firma navíc klade důraz na dodržování ekologických standardů své výroby.


Specifikace:

  • Složení: krůtí maso, luční med
  • Hmotnost: 50g

Rufruf

Rufruf je česká firma, která se v roce 2017 rozhodla, že změní svět. Tedy, přesněji řečeno, svět psích krmiv. Založili Rufruf a začali vyrábět klasické granule z kvalitních surovin. Jenže pořád to nějak nebylo ono. Došlo jim, že když chtějí z kvalitních surovin dostat co nejvíc, nesmí je spálit na škvarek. Proto začali hledat způsob, jak granule připravit tak, jako si chystáme jídlo my lidé. Šetrně a z čerstvých surovin.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky