Sypké organické hnojivo Weiki 2,75kg

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Bez palmového oleje

Čistě přírodní hnojivo pro základní hnojení i přihnojení.

189 Kč včetně DPH

Kód: sypkehnojivoweiki

Hmotnost: 2,9 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Čistě přírodní složení
  • Má vysoký obsah živin i stopových prvků
  • Živiny dodává do půdy pozvolně a rovnoměrně po celou sezónu
  • Zlepšuje kvalitu a strukturu půdy
  • Pro základní hnojení i přihnojení
Přírodní hnojivo weiki má vysoký obsah živin i stopových prvků. Je také bohaté na fosfor, což je prvek, který má největší vliv na budoucí sladkou chuť plodů nebo krásu květů. Živiny dodává do půdy pozvolně a rovnoměrně po celou sezónu. Zlepšuje kvalitu a strukturu půdy a snižuje nároky na zalévání. Hnojivo je skvělé pro základní hnojení i přihnojení. Organické hnojivo weiki ideálně kombinujte s probiotiky weiki, které rostlinám pomohou živiny lépe využít a podpoří je ve zdravém růstu.

Hnojivo je vyráběné patentovanou technologií homogenizace s následnou aerobní fermentací z drůbežího hnoje, kvalitního kompostu a dřevěných hoblin. Rovnoměrně a pozvolně dodává do půdy základní živiny i stopové prvky.

JAK HNOJIVO POUŽÍVAT?
dávkování: 0,5–1,5 kg na 1 m2
Hnojivo zapravte do půdy ručně nebo zaoráním, při přihnojování stačí mělce a můžete použít mnohem menší množství. Nepoužívejte ho k přímé výsadbě.

CO UMÍ ORGANICKÉ HNOJIVO WEIKI?
1. Zlepšuje kvalitu a strukturu půdy
2. Zvyšuje úrodu i kvalitu půdy
3. Bez zárodků plevelů a patogenů
4. Podporuje kvetení
5. Omezuje vyplavování živin z půdy do spodních vod
6. Vysoký obsah živin (N, P, K, Ca, Mg) i stopových prvků
7. Pozvolné a rovnoměrné uvolňování živin
8. Čistě přírodní složení
9. Zvyšuje schopnost půdy zadržovat vodu a snižuje nároky na zavlažování

Velká úroda bez chemie?
Používat organická hnojiva je nejen trend, ale je to i nejlepší rozhodnutí, které můžete pro svoji zahradu, ale i pro sebe udělat. Organika prospívá půdě a vaše výpěstky nebudou obsahovat žádné škodlivé chemikálie. Průmyslová neboli minerální hnojiva naopak postupně snižují obsah i kvalitu půdní organické hmoty a rostliny tvoří málo kořenů. To má pak negativní vliv na kvalitu i velikost úrody, ale i životní prostředí. Organická hnojiva tedy vyhrávají na celé čáře! Je ale potřeba sáhnout po kvalitním výrobku s vyváženým poměrem živin, bez patogenů a zárodků plevelu.
100% přírodní hnojivo weiki má vysoký obsah živin i stopových prvků. Je také bohaté na fosfor, což je prvek, který má největší vliv na budoucí sladkou chuť plodů nebo krásu květů. Živiny dodává do půdy pozvolně a rovnoměrně po celou sezónu, takže rostlinky nejsou nikdy hladové ani překrmené.
A to není všechno. Sypké organické hnojivo weiki také zlepšuje kvalitu a strukturu půdy a tím i její schopnost půdy zadržovat vodu, snižuje nároky na zalévání a omezuje vyplavování živin z půdy do spodních vod. Výsledkem jsou kvalitnější plody a větší úroda. Hnojivo je skvělé pro základní hnojení i přihnojení. Neobsahuje zárodky plevelů ani patogeny.
Organické hnojivo ideálně kombinujte s probiotiky weiki, které rostlinám pomohou nově dodané živiny lépe využít a podpoří je v růstu. Organická hnojiva a probiotika jsou sehraná dvojka. Vzájemně se podporují a zesilují své přednosti. Dohromady dají rostlinám nejvíc. Je to stejné jako chleba a máslo nebo jahody a šlehačka. Každé zvlášť je skvělé, ale dohromady ještě mnohem lepší!
Kombinací organického hnojení a přírodních probiotik zajistíte harmonii půdě, zlepšíte její strukturu i schopnost zadržet vodu. Rostlinkám bude všeobecně lépe dařit, zesílí jejich kořínky i imunita, dokáží lépe odolat škůdcům a co vás asi zajímá nejvíce – budou více kvést a plodit. Péče o půdu se vám tedy mnohonásobně vrátí. Na úrodě i ve formě radosti ze zahradničení, které prospívá přírodě i vám.
 

Specifikace:

  • Obsah: 2,75 kg
  • Vyrobeno v ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky