Woodway - dekorační kelímek z bambusu Retro flowers orange 400 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Dekorační kelímek z přírodních materiálů v akci jako doprodej.

99 Kč včetně DPH

Běžná cena: 259 Kč,
Ušetříte 160 Kč (61 %)

Kód: 20328

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Dekorační kelímek na různé předměty
  • Bez obsahu BPA, ftalátů a jiných škodlivin
Tyto kelímky na kávu jsme několik let prodávali jako fajn náhradu jednorázových kelímků na kávu a čaj. Bohužel z rozhodnutí EK se nesmí výrobky s příměsí bambusových vláken nadále prodávat pro styk s potravinami. Týká se to všech výrobků, tedy i těch, které mají všechny certifikáty pro takové použití, což je případ i našich kelímků Woodway.
Nabízíme vám tedy zbylé kelímky pro různé dekorační účely v domácnosti za doprodejové ceny. Věříme, že kelímky mohou dlouhá léta sloužit jako nádoba na tužky, vázička na květiny atd.


Specifikace:

  • Objem: 400 ml
  • Složení: Bambusová vlákna, kukuřice, pryskyřice, nerez, plast

Woodway

Woodway je mladá Slovinská firma založená Anjou a Alenem. Ti se rozhodli zareagovat na skutečnost, že je naše planeta zanesena plasty, které nejsou v přírodě rozložitelné a v mnoha případech se nedají ani recyklovat. Takovým příkladem jsou i jednorázové plastové kelímky. Každý rok se vyhodí více než 100 miliard jednorázových kelímků z plastu. Doba použití takového jednorázového kelímku je asi 30 minut, v přírodě se poté rozkládá více než 450 let. Woodway opakovaně použitelné kelímky jsou vyrobené z přírodních materiálů a jsou rozložitelné v přírodě. Jsou tak skvělou alternativou k běžným plastovým kelímkům na jedno použití. 

Vaše dotazy

Zpráva